برج قوس طالع بینی 2022

برج قوس، که توسط سیاره پر قدرت مشتری اداره می شود، بخاطر خوش بینی و طبیعت پر ماجرایش برتری دارد. طالع بینی 2022 در نیمه اول سال برای متولدین برج قوس مشکلات و دوران سختی را آماده کرده است. اگرچه در نیمه دوم همه چیز تغییر خواهد کرد. متولدین این علامت می توانند با اعتماد به نفس باشند و تصمیمات سریع بگیرند. امسال از این ویژگی ها به خوبی استفاده خواهید برد. بر عکس، در سال گذشته در مقابله با معضلات، اعتماد به نفس بالایی نداشتید.

از آغاز سال، کار و کسب راحت نخواهد بود. همه چیز اشتباه پیش می رود و ممکن است به گونه ای به نظر برسد که شما اضافه کاری می کنید اما به جایی نمی رسید. جا نزنید. سیاره مشتری در این دوره در موقعیت اشتباه قرار دارد. تلاش کنید با خانواده و دوستان خود وقت بگذرانید. آنها می توانند شما را شاد کنند. به اهداف دیگر دست خواهید یافت.

با رسیدن بهار، مشکلات کاری شما بلاخره ناپدید می شوند، اما مسائلی در روابط خود خواهید داشت. شما و شریک زندگی تان به خوبی پیش نمی روید و مشکلات جدیدی ظاهر می شود. سعی کنید مسائل را با آرامش حل کنید. حتی با اینکه متولدین برج قوس برای تصمیمات بسیار خوبشان معروف اند، در این دوران سعی کنید دوبار فکر کنید. بدین صورت بعدا پشیمان نخواهید شد. وقتی در تلاش برای حل سایر مشکلات نیستید، آنها دیگر مهم نیستند.

در تابستان و پاییز 2022 سیاره مشتری برای شما بهترین ها را آرزو می کند. بر اساس طالع بینی، بزرگترین تغییر در آگوست رخ خواهد داد. شما به زندگی باز می گردید و از مثبت گرایی خود به نفع خود استفاده خواهید کرد. در کار و حرفه، تلاش می کنید که همکاران خود را با ایده های خود جذب کنید. بدین ترتیب می توانید انتظار کمک آنها را داشته باشید و پروژه خود را راحت تر پیش ببرید. می توانید منتظر پاداش های مالی جذاب نیز باشید. با آن می توانید تعطیلات خود را ترتیب دهید و از آزادی مطلوب تان لذت ببرید. برای متولدین برج قوس مناسب است که در برف و باران پاییز به تحصیلات خود بپردازند. طالع بینی به شما پیشنهاد می کند که یک کتاب بخوانید یا از یک نمایشگاه دیدن کنید.

در پایان سال 2022، اعتماد به نفس شما به نفع شما عمل خواهد کرد. می توانید بصورت جادویی شخصی از جنس مخالف را تحت تاثیر خود قرار دهید. جرقه های زیادی بین شما خواهد بود. محبوب شما بطور کامل افسون خواهد شد و لحظات زیبایی را تجربه می کنید.