برج جدی طالع بینی 2022

امسال برای متولدین جاه طلبِ این صورت فلکی بسیار خوب خواهد بود. طالع بینی 2022 به متولدین برج جدی نشان می دهد که می توانند از ویژگی های ذاتی خود در جهات منافع شان استفاده کنند. از کوته فکری دست می کشید و به اطلاعات مهم دسترسی خواهید داشت. سیاره زحل که شما را در تسلط دارد، قدرت بیشتری در مقایسه با سال گذشته خوهد داشت.

شروع سال جدید موفقیت آمیز خواهد بود. طالع بینی می گوید که متولدین برج جدی در زمینه کار به خوبی پیش خواهند رفت. ملاقات های جذاب و اطلاعات بسیار ارزشمندی بدست خواهید آورد. جوایز نقدی در انتظار شما است. سعی کنید آن را پس انداز کنید اما مقداری را نیز برای خوشحال کردن خود خرج کنید و یک چیز دوست داشتنی برای خویش بخرید. در بهار 2022 انرژی را در اطراف خود احساس خواهید کرد و شخص جذابی را ملاقات می کنید.

با گرم تر شدن هوا، تغییرات مهمی رخ می دهد. در کار خود کماکان می درخشید اما در زمینه روابط، کمی شکوه و شکایت وجود خواهد داشت. اخبار ناخوشایندی درباره محبوب شما به گوش می رسد. اجازه ندهید حسادت شما را پایین بکشد؛ بعدها از حرفایی که در حین دعوا گفته اید پشیمان خواهید شد. در تابستان آرام و نسبتا منفعل می باشید. الان زمان مناسبی برای ورزش نیست؛ خطر آسیب دیدگی وجود دارد. یک کتاب بخوانید یا به سینما بروید. با پیش رفتن تابستان، از رفتن به اجتماع نترسید. سیاره زحل به مجردها نگاه ویژه ای دارد. از خود انرژی شهوانی ساطع خواهید کرد و برای جنس مخالف مثل یک آهنربا خواهید بود. در صورتی که در رابطه به سر می برید، از یک دوره متوازن و بدون دعوا لذت خواهید برد.

در پاییز، متوجه خواهید شد که سرمست موفقیت خود در کار شده اید و بدین ترتیب چیزهای زیادی را از دست می دهید. تلاش زیادی می کنید که آنها را جبران کنید. مراقب استرس باشید، باید زمانی را نیز برای استراحت در نظر بگیرید. پاییز سال 2022 اهمیت زیادی برای متولدین برج جدی در زمینه خانواده دارد. زمان خیلی زیادی را به همراهی با کسانی که دوستشان دارید می گذرانید که این آنها را بسیار خوشحال می کند.

در پایان سال، باید تلاش کنید رویدادهای گذشته را مرور کنید و از آنها درس بگیرید. بر اساس طالع بینی، به توازن در روابط خود می رسید و مشکلات کاری خود را حل خواهید کرد. می توانید از کریسمس بدون پشیمانی لذت ببرید و به انتظار سال بعد بنشینید.