برج حمل طالع بینی 2022

کسانی که تحت این صورت فلکی متولد شده اند شخصیت جنگنده ای دارند و بیشتر تحت تاثیر سیاره مریخ هستند. طالع بینی 2022 برای متولدین برج حمل تغییرات زیادی به همراه دارد. بلاخره باید از جاه طلبی و توانایی خود در هیجان زده شدن برای چیزها، به خوبی استفاده کنید. سال گذشته صبورانه انتظار کشیدید و امسال ثمر تلاش های خود را، هم در زمینه روابط و هم در زمینه کسب و کار، می گیرید. از احساس درونیِ عدالت خواهی خود نیز بهره کامل را خواهید برد.

در آغاز این سال، انرژی مثبت را احساس خواهید کرد. طالع بینی نشان می دهد که سرسختی و پافشاری، شما را در رسیدن به اهداف کاری تان به جلو پیش می برد. با اینکه می توانید یک رهبر یا سازمان دهنده بسیار خوبی باشید، باید مراقب باشید که خیلی "سرمست" موفقیت خود نشوید و به ریاست بازی کشیده نگردید.

اگر در یک رابطه هستید، با جلو رفتن بهار، عشق شما نیز همانند طبیعت شکوفه می زند. ستاره ها برای مجردها هم طالعی دارند. یک جرقه قوی بین شما و جنس مخالف زده می شود. اما فراموش نکنید که با دوستان و خانواده خود نیز وقت بگذرانید.

در فصل دوم سال 2022، اگر می خواهید موفق بمانید باید بیشتر تلاش کنید. هنگامی که می خواهید تصمیمی بگیرید، بهتر است دوبار فکر کنید. می توانید به راحتی از یک دوست یا مشاور شایسته بخواهید که به شما مشورت دهند. از فکر کردن زیاد نپرهیزید، مخصوصا وقتی که تصمیم دارید یک قرارداد تجاری را امضا کنید. مطابق با طالع بینی، زمان مناسبی نیست که کار خود را نا تمام بگذارید. در این کار خطری وجود دارد که ممکن است به نیستی و نابودی بیانجامد.

با نزدیک شدن پاییز، باید به روابط فردی اهمیت بدهید و لجباز نباشید. می توانید مشکلات را با سازش به آسانی حل کنید. به محبوب خود توجه کافی نشان دهید. یک هدیه کوچک می تواند هر کسی را خوشحال کند. در ماه اکتبر، برف و باران سلامتی شما را به خطر نمی اندازد. زمان مناسبی برای ورزش کردن است. بدن و ایمنی شما هر دو تقویت خواهند شد.

اواخر سال، عمدتا به کار و حرفه شما تعلق دارد. واقعا خواهید درخشید بطوری که برای مافوق شما سخت خواهد بود که به شما توجه نکند. می توانید بر روی یک جایزه مناسب حساب باز کنید. با این جایزه می توانید نزدیکان خود را خوشحال کنید و رویاهای شان را به تحقق رسانید. کریسمس دوره بسیار شادی برای شما خواهد بود. بنابراین برای متولدین برج حمل بسیار سخت است که از سال سراسر موفقیت 2022 خداحافظی کنند.