برج جوزا طالع بینی 2022

گفته می شود که برج جوزا علامت دو قلو ها است. بسیاری از آنها دو شخصیت مختلف را نهفته دارند. افراد به دنیا آمده تحت علامت جوزا، بسیار حساس و روشن فکر هستند. امسال سیاره عطارد تاثیر مثبتی بر روی شما، مخصوصا در حوزه روابط، خواهد داشت. طالع بینی 2022 برای متولدین برج جوزا، لحظات عاشقانه ای با با جنس مخالف پیش بینی می کند. در مقایسه با سال پیش، امسال می توانید تغییرات بزرگ و پیشرفت شخصی را تجربه کنید.

از آغاز سال 2022، درخشش زیادی بین شما و شریک زندگی تان وجود خواهد داشت. اما هیچ چیزی را رایگان بدست نخواهید آورد. باید حداقل یک تلاش کوچک برای شاد کردن محبوب خود انجام دهید. به دلیل قدرت تخیل و مسامحه کاری شما، این کار اصلا سخت نیست. کار و حرفه راکد خواهد بود ولی کماکان مثبت اندیش باقی می مانید.

در بهار، اجازه ندهید احساساتتان شما را به پایین بکشند. طالع بینی، متولدین برج جوزا را نصیحت می کند که واقع گرا باشند. در خانواده شما ممکن است مشکلاتی رخ دهد. این مشکلات ممکن است به این دلیل باشد که یک نزاع بزرگ با بستگان خود دارید. ایده واقعا خوبی است که زمانی را جدا از سایرین بگذرانید و به تامل بنشینید. در این هنگام است که می فهمید چه چیزی مهم است و چه چیزی نیست. همچنین تلاش کنید ورزش کرده و بدن و روح خود را قوی کنید.

نیمه دوم سال با علامت توسعه نفس ادامه می یابد. انرژی جدیدی ظاهر می شود که می توانید از آن سود ببرید. اکنون زمان مناسبی برای متولدین برج جوزا است که رویدادهای گذشته را ارزیابی کرده و از آنها درس بگیرند. در ذهن خود همه مشکلات را طبقه بندی کنید. پس از آن متعادل تر خواهید بود. در تابستان پتانسیل خلاقیت بالایی دارید.

بر اساس طالع بینی، پاییز دوره خوش شانسی شما خواهد بود. اختلافات قدیمی فراموش خواهند شد و صلح و توازن به خانواده شما باز می گردد. با جنس مخالف به آسانی تماس برقرار کرده و تجربیات جدید بسیاری خواهید داشت. در کار خود "می درخشید"، اما به دنبال خائنینی در بین همکاران خود باشید. یک نفر سعی می کند ایده ها و منافع شما را بدزدد.

در پایان زمستان، باید توجه کافی به سلامت خود داشته باشید. در این دوره، سیاره عطارد ناظر خوبی نخواهد بود، بنابراین خطر آسیب دیدگی وجود دارد. تلاش کنید پایان سال 2022 را بگونه ای مدیریت کنید که آسیبی به شما نرسد.