برج میزان طالع بینی 2022

متولدین این علامت لطیف، احساساتی و منطقی هستند که اشتیاق یک زندگی هارمونیک و شاد را دارند. تحت تاثیر سیاره زهره، می توانید خلاق و خردمند باشید. طالع بینی 2022 برای متولدین برج میزان اطلاعات و تغییرات جدیدی دارد. بر خلاف سال 2014 که با صلح و آرامش شناخته می شد، امسال متولدین برج میزان تجربیات خیلی زیادی خواهند داشت.

در آغاز سال در خواهید یافت که کار شما زمان زیادی خواهد گرفت و تلاش تان بی ارزش خواهد بود. کارفرمای شما نمی تواند کاملا شما را تحسین کند. از تغییرات نترسید. پیشنهاد بهتری وجود دارد، هیچ چیزی را حل و فصل نکنید و شانس خود را محک بزنید. بدین ترتیب می توانید از تعجیل و استرس زیاد، که از آن نفرت دارید، دوری کنید. طالع بینی هم چنین پیشنهاد می دهد که به خانواده خود در طی این دوران توجه کنید. در خواهید یافت که یک نفر ممکن است در حال پنهان کردن مشکلاتش از دیگران باشد.

در بهار، سیاره زهره متمایل به شما است. تحت تاثیرات آن، وجود یک شخص جذاب را احساس خواهید کرد. آن شخص می تواند همدم شما یا یک دوست جدید باشد. به هر حال واضح است که ماجراهای زیادی را با این شخص تجربه خواهید کرد و چیزهای جدیدی را امتحان می کنید. در نهایت از زندگی خود بسیار لذت می برید.

نیمه دوم سال در ابتدا بسیار نوید بخش خواهد بود. در پایان، به دلیل خلاقیت و ایده های خود، در حرفه خویش پیشرفت خواهید کرد. طالع بینی در تابستان 2022 به کسانی که در رابطه به سر می برند، نشان می دهد که روابطشان قوی تر و عمیق تر خواهد شد. از هارمونی و توازن لذت خواهید برد. مجردها نیز ماجراها و روابطه عاشقانه زیادی تجربه می کنند. شب های داغ تابستان سزاوار آن است.

پاییز با رکود اقتصادی همراه است. یک نفر نسبت به شما و خوش شانسی پیشین شما حسادت می کند و تلاش بر دزدیدن آن از شما دارد. به هم نریزید؛ از مشکلات فرار نکنید و سعی کنید با این خائن به تنهایی در بیفتید. با این کار در می یابید که بسیار قوی تر هستید و می توانید در موقعیت های سخت قاطع باشید. مراقب سلامتی خود باشید، رویداد غیر منتظره ای ممکن است رخ دهد.

پایان سال 2022، متوازن و هماهنگ خواهد بود. اگر باید تصمیمات مهمی بگیرید، نگران به تاخیر انداختن آن نباشید.هیچ اتفاق بدی در این دوره رخ نخواهد داد. از توازن در روابط و خانواده خود لذت ببرید اما دوستان خود را فراموش نکنید. حضور کوتاه شما برای کریسمس آنها را حتما خوشحال خواهد کرد.